Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Aga i Mateusz | Zdjęcia ślubne Rzeszów

Aga i Mateusz | Zdjęcia ślubne Rzeszów

Przy reportażu Agi i Mateusza wydarzyło się tyle rzeczy i tyle jest też powiązań, że aż trudno zdecydować od czego zacząć dla Was wpis.

Aga jako Pani Młoda jest główną bohaterką poniższych zdjęć, ale co też jest ważne, jest również moją koleżanką. Znamy się jeszcze z poprzedniej pracy w agencji reklamowej i może będę się powtarzać, ale bardzo ucieszyłem się, że Aga wybrała mnie, by sfotografować Jej ślub z Mateuszem. Cieszę się z każdej podpisanej umowy i jest mi bardzo miło, gdy darzycie mnie  zaufaniem, by powierzyć koledze tak ważne zadanie jakim jest sfotografowanie własnego ślubu, tworzenie pamiątki na całe życie z najważniejszego dla siebie dnia. U Agi i Mateusza wiedziałem, że poprzeczka postawiona jest wysoko, co dodatkowo jeszcze bardziej mnie motywowało. Przedstawiłem dostępne terminy i decyzja padła na 6 października 2018 r. Zgadza się, że sporo czasu minęło od ślubu, ale liczę na Wasze wybaczenie. Nie łatwo mi teraz pracować, gdyż mam prawą rękę w gipsie. Jakoś powoli obrabiam dla Was sesje lewą ręką i idzie mi to nawet coraz sprawniej. Na szczęści jeszcze tylko 2 i pół tygodnia. A wracając do reportażu ślubnego, sporo par może dobrze kojarzyć miejsce wesela a mianowicie Hotel Falcon w Rzeszowie, gdyż często tam spotykam się z Parami, by podpisać umowę na zdjęcia ślubne. Jak się okazuje jest to też godne uwagi miejsce na organizację wesela. Ja w każdym razie polecam! Jest estetycznie, nowocześnie, dobra lokalizacja a smak wyśmienitego obiadu na długo zapada w pamięć. Nawet rosołu! 🙂 Niemalże po sąsiedzku od sali weselnej znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Różańcowej, w którym to odbyła się uroczysta msza ślubna Agnieszki i Mateusza. Miejsce szczególne z uwagi na „różańcowy” miesiąc październik. Być może zbieg okoliczności, ale jakże ważny patrząc od duchowej strony zawarcia małżeństwa. Sakramentalne „Tak” wybrzmiało z ust Nowożeńców pewnie i głośno. Mateusz i Agnieszka złożyli sobie przysięgę wypowiadając jej słowa z pamięci. Wiecie, że księża rzadko na to zezwalają? Zawsze trzeba powtarzać słowa celebranta. Nawiasem mówiąc dzięki temu jako fotograf ślubny mam więcej czasu na kluczowe kadry 🙂  Młodzi byli zdecydowani i nieugięci, że tak być musi i było 🙂
Wielkie brawa należą się Mateuszowi za wzruszające słowa wypowiedziane żonie na sali przed rozpoczęciem pierwszego tańca. Goście weselni przed rozpoczęciem zabawy mogli przypomnieć sobie, bądź poznać historię znajomości Agi i Mateusza. Było zabawnie i wzruszająco a to za sprawą mamy i siostry Pani Młodej, które ułożyły uroczy wiersz na cześć Nowożeńców i tu także należą się brawa. SHOW na parkiecie dla małych, dużych, młodych i starszych zapewnił Zespół The Dur – Cover Band. Muzyka, światło, dźwięk – chapeau bas!
Byli także kamerzyści z Ido- studio, Barmani Hecca & Rabarbar, Freak fotobudka a piękne dekorację zawdzięczamy Dekoratorce Brilans Decor .
W moich oczach wszystko wypadło bardzo dobrze 🙂 Gratulacje Aga i Mateusz! 🙂

Zapraszam na nie taki duży, ale skrót z reportażu ślubnego. A więcej znajdziecie w Strefie Klienta w galerii zabezpieczonej hasłem. Pozostałe zdjęcia ślubne Młodzi Nowożeńcy dostaną na osobnej płycie.

PS: A jeśli jest jeszcze ktoś kto nie widział sesji narzeczeńskiej Agnieszki i Mateusza to zapraszam „Sesja narzeczeńska”. 

Miłego oglądania 🙂

Polecany Fotograf ślubny Rzeszów Obiektywniej Maciej Banasik slub Agnieszki i MateuszaDziękuję Aga i  Mateusz 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Zdjęcia ślubne Rzeszów

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂