Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Magdalena i Łukasz | reportaż ślubny Nisko | Fotograf Maciej Banasik

Witajcie po przerwie 🙂
Chodź nie było publikacji tu na blogu, przez cały czas między sezonami zajmowałem się innymi realizacjami i już na prawdę nie mogłem doczekać się pierwszego reportażu ślubnego w tym roku. W końcu 7 kwietnia, zaledwie tydzień po Świętach Wielkanocnych, miałem przyjemność wykonać zdjęcia ślubne dla Madzi i Łukasza.
Tym samym oficjalnie rozpocząłem sezon ślubny 2018 🙂
Tego roku kwiecień dopisał iście letnią pogodą i nie ma co ukrywać, że z pewnością każdy się z tego cieszył, a już na pewno Państwo Młodzi. Mówi się nawet, że pogodę trzeba sobie wymodlić albo zamówić – Madzi i Łukaszowi z pewnością się to udało. Ich ślub odbył się w Sanktuarium św. Józefa w Nisku. W kościele tym urzekły mnie przepiękne witraże, a że tego dnia słońce nie szczędziło promieni dla Pary Młodej, przez witraże wpadało piękne, sprzyjające światło. Wesele odbyło się we Dworze Olimp w Stalowej Woli, gdzie
do tańca przygrywał Zespół „Złote Saxy”. Sami zobaczcie na zdjęciach jak bawili goście weselni. Na koniec reportażu zamieściłem dla Was, krótką niespodziankę w postaci kilu ujęć, o których mogliście w dniu wesela nie wiedzieć.


Zapraszam do obejrzenia skrótu z reportażu ślubnego tu na blogu.
Zaś gości posiadających specjalne hasło z rozdanych na weselu karteczek, zapraszam do zakładki „Strefa klienta”, gdzie zamieszczona jest szersza relacja z najważniejszego dnia Ich Bliskich. Natomiast wszystkie zdjęcia Państwo Młodzi otrzymają na osobnej płycie.

Miłego oglądania 🙂

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Dziękuję! 🙂


Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂