Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Sesja ślubna w Zamku Krzyżtopór | Aga i Mati

Sesja ślubna w Zamku Krzyżtopór | Aga i Mati

Dziś wraz z Agnieszką i Mateuszem zabierzemy Was w podróż po kolejnym historycznym obiekcie. Polska obfituje w ruiny zamków, zatem zapraszam na skrót z sesji ślubnej wykonanej w Zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Jak wyczytałem jest to obiekt zbudowany we włoskim stylu. Tak się składa, że pierwotnie sesja Agi i Mateusza miała odbyć się we Włoszech. Dodam jeszcze, że Agnieszka biegle włada językiem włoskim i jest magistrem filologii włoskiej (i angielskiej także :)). Zatem nie tak odległe od Rzeszowa miejsce, było strzałem w dziesiątkę.
Zamek Krzyżtopór mimo, że oficjalnie wpisany jest jako trwała ruina, to zachowany jest w świetnym stanie. Osobiście byłem w nim pierwszy raz. Doskonale nadaje się na sesje ślubne jak i prywatnie do zwiedzania. Aga na tle ścian w kolorze piaskowym wręcz promieniała. Zobaczcie sami poniżej na Jej piękne portrety. Nie sposób było, któregoś Wam nie pokazać.

Miłego oglądania ?

Podczas sesji plenerowej jak i ślubu, wykonałem setki zdjęć. Jako, że nie sposób jest pokazać na blogu ich wszystkich, wybrałem ok 40 fotografii ślubnych z dnia, w którym miała miejsce sesja ślubna Agi i Mateusza. Szerszą relację goście weselni posiadający hasło, mogą obejrzeć w Strefie Klienta w galerii Agnieszka & Mateusz zdjęcia ślubne
Zaś wszystkie pozostałe zdjęcia Młodzi Małżonkowie otrzymają na osobnej płycie.

#sesja ślubna w Zamku

Polecany Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie Obiektywniej Maciej BanasikPolecany Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie Obiektywniej Maciej Banasik
Aga, Mateusz dziękuję Wam jeszcze raz! 


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Sesja ślubna w Zamku

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂