Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Plenerowa ceremonia ślubna

Plenerowa ceremonia zaślubin Sylwii i Tomka w Złotym Pałacu

Fotograf ślubny Rzeszów

Plenerowa ceremonia zaślubin Sylwii i Tomka w Złotym Pałacu

Za mną wspaniała, plenerowa ceremonia zaślubin Sylwii i Tomasza. Piękny ślub pełen emocji, ogromnej energii i uśmiechu a także i niespodzianek.
Młodzi mieli swoją wymarzoną wizję przebiegu tego wyjątkowego dla Nich dnia. Zaplanowali plenerową ceremonię w ogrodzie a na miejsce tych wydarzeń wybrali otoczenie Złotego Pałacu w Rudnej Małej k. Rzeszowa. W miejscu tym odbyły się także przygotowania obojga Państwa Młodych i przyjęcie weselne, które poprowadził zespół LORD.
Tego dnia pogada od rana trzymała wszystkich w niepewności. Do ostatniej chwili Młoda Para wstrzymywała się z decyzją przeniesienia ceremonii pod osłonę zadaszenia tamtejszej Retyrady. Burzowe chmury niestety nie chciały ustąpić a ostatecznie spadł nawet niewielki grad. Na szczęście nie zakłóciło to radosnych nastrojów Sylwii, Tomasza i Ich gości. Swoją przysięgę wobec siebie, złożyli we wspomnianej Retyradzie, w otoczeniu historycznego, ceglanego wnętrza. Cóż rzec? Było pięknie i emocjonalnie! A o miejscu tym możecie przeczytać na pamiątkowej tablicy, której fotografie zamieściłem poniżej we wpisie. Myślę że warto wiedzieć takie rzeczy, zwłaszcza gdy jest się mieszkańcem okolic Rzeszowa.
Późniejszy bieg dnia zapisał się radosną zabawą, spontanicznymi i szalonymi tańcami, przeplatanymi szczerymi podziękowaniami bliskich sobie osób.
Radość tego dnia oderwała Złoty Pałac od reszty świata na tą jedną, wyjątkową noc. To wspaniała sprawa móc być tego częścią i uwiecznić to na fotografiach 🙂
Sylwia, Tomasz Dziękuje Wam za taką możliwość.


   
   

   
         


         


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂

Sesja ślubna Sylwii i Tomasza w Złotym Pałacu » Obiektywniej Maciej Banasik -

[…] Jeśli chcecie szybko powrócić do dnia ślubu Sylwii i Tomka – wystarczy kliknąć w link –> Sylwia & Tomasz […]