Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Zdjęcia ślubne Zuzy i Szymka | Pcim

Zdjęcia ślubne Zuzy i Szymka | ślub i wesele w Pcim w Małopolsce

Love

Cześć 🙂

W dzisiejszych czasach wszyscy a przynajmniej duża większość ludzi chce oglądać tylko zdjęcia i to nie byle jakie.
Tak się zastanawiam, czy ktoś te moje wpisy oprócz wujka google i całej armii robotów czyta? Jeśli jakoś tu trafiłeś/trafiłaś i przeczytałeś ten tekst, zostaw mi cokolwiek
w komentarzu, mały uśmieszek wystarczy a dzięki temu będę mieć większą motywację i ochotę do pisania kolejnych postów. 🙂

Portret Pani Młodej

Wiem że głupio tak pisać o każdym ślubie, że jest wyjątkowy, piękny i szczególny, ale jak mam tego nie robić, skoro każdy na swój sposób jest inny i szczególny. 

Nowa zabawa oczepinowa

Dziś przedstawię Wam wybrane zdjęcia ślubne Zuzy i Szymka. Minęło już trochę czasu od Ich ślubu, który odbył się zimą 18 stycznia 2020 r. , ale lepiej publikować, niż trzymać zdjęcia na dyskach 🙂 Tak w ogóle – zima to świetna pora na ślub i wesele!!


Z naszą Parą Młodą poznałem się w ubiegłym roku na ślubie, gdzie Zuza była świadkową a ja fotografem. W tym miejscu przesyłam pozdrowienia dla Beaty i Przemka 🙂
Ślub Zuzanny i Szymona odbył się w pięknym regionie Polski, w miejscowości Pcim w Małopolsce – stąd widać już Tatry! 🙂
Ślub miał miejsce w kościele p.w. św. Mikołaja. Byłem zaskoczony wnętrzem tej świątyni, długa prostokątna nawa główna i płaski sufit. Niezwykle rzadko spotykam się z takim wnętrzem kościoła. 

Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego odbyły się w tym samym domu.
Szymon był zestresowany, ale i cały czas uśmiechnięty 🙂 Zuza bardzo poważna, zamyślona.
 

Przyjęcie w Sali Bankietowej w Krzczonowie prowadzili DJ Weyden, dwóch fajnych gości, którzy dbali o dobrą zabawę do białego rana.
Na przyjęciu rozpoznałem też kilka znajomych twarzy z innego wesela. To zaczyna mi się zdarzać coraz częściej i jest bardzo fajne 🙂 Goście, którzy widzieli już wcześniej jak pracuję a później widzieli tego efekty, nie wstydzą się obiektywu i chętniej wskakują w kadr. Mają też później dzięki temu świetną pamiątkę.

Podczas przyjęcia oprócz różnych zabaw pojawił się coraz modniejszy u nas Baby Shower, ponieważ Para Młoda spodziewała się… i tutaj uwaga… trojaczków!!! 😀
Sam jestem tatą wspaniałej córeczki, więc bardzo byłem przejęty tą sytuacją. Szymon przebijał po kolei balon po balonie, by dowiedzieć się jakiej płci jest każde z ich dzieciątek. Spróbuję Was tu trochę wprowadzić w klimat.
Balon numer jeden, BAM! córeczka, wszyscy czekają z uśmiechem i ciekawością. Balon numer dwa, BAM!! córeczka, wszyscy są coraz bardziej podekscytowani.
Ktoś na sali krzyczy “Szymek nie przebijaj kolejnego” 🙂 Balon numer trzy, BAM!!! córeczka.
Zobaczcie sami na zdjęciach co tam się działo. 😀 Szaleństwo, żałowałem że nie mogę zostać dłużej. Wszyscy świetnie się bawili, zresztą powodów do dobrej zabawy było na prawdę wiele 😉
A dziś maleństwa Jula, Maja i Hania są już na świecie z rodzicami 🙂 

 

Dziękuję Zuzi i Szymkowi, że mi zaufali i zaprosili na swój ślub jako fotografa.
Sam jestem ojcem i mocno przeżywałem razem z nimi ten wyjątkowy dzień.


Po tym wstępie zapraszam na zdjęcia ślubne Zuzanny i Szymona.


Magdalena i Maciej Banasik
Dwóch fotografów ślubnych z Rzeszowa
www.obiektywniej.com

Planujecie ślub i wesele? Podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście byśmy byli Waszymi fotografami ślubnymi – Zapraszamy.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701 – Maciej
tel. 795 228 729 – Magda

Wykonujemy sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziecie nas w Rzeszowie.
Bywamy także w Krakowie, Przemyślu i okolicach Lubaczowa, skąd pochodzimy.

Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszamy! 🙂