Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Ślub i wesele w Sylwestra w Perła Leżajsk

Ślub i wesele w Sylwestra w Perła Leżajsk | Dorota i Marek

Trochę nie po kolei robimy wpisy, ale cóż. Mimo wszystko chcemy się z Wami nimi podzielić.
Nam to pomaga a Wy macie okazję zobaczyć jak pracujemy 🙂
Zapraszamy na zimowe wesele w Sylwestra.

Fotograf ślubny Leżajsk

Sylwester

Sylwester to wyjątkowy dzień w roku, każdy o tym wie. Jedni go lubią, drudzy podchodzą obojętnie i w te noc smacznie sobie śpią.
Dla nas ten dzień jest bardzo szczególny, ponieważ jest ta nasza rocznica poznania się. Tego roku minęło dokładnie 10 lat, odkąd pierwszy raz spojrzeliśmy sobie w oczy 🙂
Takie nasze osobiste Love story 🙂 

Ślub Doroty i Marka w Bazylice w Leżajsku

Na przełomie 2019 i 2020 roku swój ślub mieli Dorota i Marek. Musieliśmy na nim być razem, nie było innej opcji 🙂
Tak więc reportaż, który zobaczycie poniżej sfotografowaliśmy w duecie.
Przygotowania w Hotelu Perła w Leżajsku, rozpoczęły się spokojne. Marek karmił Jasia, swojego kilku miesięcznego synka. Później jak przystało na faceta, w dodatku żołnierza zawodowego, szybko i sprawnie wskoczył w swój mundur galowy. Dorota pojawiła się nieco później, ze spokojem i uśmiechem na twarzy szykowała się na ten wyjątkowy dzień. Ślub odbył się w przepięknej Bazylice w Leżajsku. Klimat w środku, jeszcze tego zimnego i ciemnego popołudnia był niesamowity.
Świąteczny wystrój, choinki i szopka dodawały uroku temu miejscu i wydarzeniu. Jak sami Nowożeńcy i Ich goście stwierdzili, ślub był jak z bajki a my to potwierdzamy!
Chyba nie przesadzimy, jak stwierdzimy, że Bazylika w Leżajsku, to jeden z najpiękniejszych obiektów sakralnych w naszym regionie!? A Wy jak sądzicie? 

Mały Gość Honorowy

Po ceremonii ślubu odbył się Chrzest Święty Jasia. Synka Doroty i Marka. Chciałbym zobaczyć reakcję tego małego chłopca, gdy po kilku lub kilkunastu latach, zobaczy zdjęcia, jak mama w sukni ślubnej a tato w galowym mundurze, trzymają Go do Chrztu. Piękna pamiątka. Zobaczcie koniecznie sami to zdjęcie 🙂 

Wesele w Hotel Perła w Leżajsku

Na przyjęciu, co tu dużo pisać, było tak jak być powinno. Był ogień!
O oprawę muzyczną zadbał DJ Marco, więc musiało być świetnie. Szczerze polecamy ich każdej parze młodej, która szuka DJ na swoje wesele.
Do tego para młoda, która razem z gośćmi świetnie się bawiła. To był przepis na udane wesele.
Gdy opuszczaliśmy wesele po 1 w nocy, żal nam było wychodzić. Z późniejszych relacji, dowiedzieliśmy się, że wesele potrwało kilka godzin dłużej, niż planowano a i tak na końcu, na parkiecie bawiło się jeszcze sporo ludzi. Takie wesele w sylwestra, z pewnością długo będzie wspominane.

 

Wspominaliśmy już że był ogień? 🙂 No to o północy były jeszcze fajerwerki.

białe buciki na czerwonym tle

buty ślubneżołnierz WPbuty ślubnePanna Młodażołnierześlub w Bazylice w Leżajskuksiądz w kościele na Boże Narodzenieślub w Bazylice w LeżajskuFotograf na chrzest świętyżyczenia ślubnewesele w Perła Leżajskzdjęcia grupowe na weseluwesele w Perła Leżajskfajerwerki


Magdalena i Maciej Banasik
Dwóch fotografów ślubnych z Rzeszowa
www.obiektywniej.com

Planujecie ślub i wesele? Podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście byśmy byli Waszymi fotografami ślubnymi – Zapraszamy.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701 – Maciej
tel. 795 228 729 – Magda

Wykonujemy sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziecie nas w Rzeszowie.
Bywamy także w Krakowie, Przemyślu i okolicach Lubaczowa, skąd pochodzimy.

Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszamy! 🙂