Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Zimowy ślub w Murowance k. Przemyśla

Zimowy ślub cywilny Ani i Przemka w Murowance k. Przemyśla na Podkarpaciu

fotograf na zimowy ślub

Zimowy ślub cywilny Ani i Przemka w Murowance k. Przemyśla na Podkarpaciu

Pamiętacie, że jeszcze całkiem niedawno były Święta Bożego Narodzenia?! Minął już prawie miesiąc, czas szybko leci.
W grudniu, gdy wszyscy jeszcze świętowali lub co lepsze odpoczywali po świątecznym szaleństwie, my szybko wracaliśmy do rzeczywistości. A ta okazała się być pięknie oprawiona. Zaledwie dwa dni po SBN braliśmy udział w najważniejszym dniu w życiu Ani i Przemka. Ich ślub odbył się w ostatnią sobotę roku, a dokładnie 28 grudnia 2019 r., w Restauracji Murowanka w Ostrowie k. Przemyśla na Podkarpaciu. Ślub ten otworzył serię kilku zimowych ślubów, z których ogromnie się cieszymy.

Dwóch fotografów na reportaż ślubny

O ile zdjęcia z letniego czy jesiennego ślub byłyby w zimie atrakcyjne, o tyle te świąteczne, najlepiej ogląda się jeszcze zimą. Dlatego spieszymy z publikacją.
Reportaż ślubny Ani i Przemka sfotografowaliśmy we dwoje. Dwóch fotografów to dwa różne spojrzenia, różne perspektywy danej sytuacji. Dodatkowo zimowe warunki atmosferyczne są nieco bardziej wymagające, musimy być zupełnie inaczej przygotowani. Ostrogi dla stabilizacji, łańcuchy na koła, nawiewy i take tam wiecie… hehe 🙂 żarcik, żarcik, ale we dwoje jest o wiele pewniej i” bogaciej” w kadry. Stąd zachęcamy do rozważenia opcji zamówienia dwóch fotografów na reportaż ślubny.

Rozświetlone złoto dekoracji ślubnych

Restauracja Murowanka ociekała w dekoracje łączące złoto i skrzące światełka lampek, przeplatane świecami z cynamonem, anyżem i orzechami a pomiędzy tym zieleń i czerwień – Cudnie!! Taki wystrój możliwy jest jedynie dla wesel organizowanych w tym wyjątkowym świątecznym czasie. Do tego wszystkiego ceremonię zaślubin uświetniło trio smyczkowe. Wyobrażacie to sobie?! Właśnie w takim wyjątkowym klimacie Ania i Przemek składali sobie wzajemnie przysięgę małżeńską.
Jak widać w Murowance śmiało można zorganizować ślub cywilny, nie musi się on odbywać w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Czas na szaleństwa na parkiecie, z których to poniżej przedstawiamy chyba najwięcej zdjęć.

Miłego oglądania
Madzia i Maciej

Fotograf ślubny Podkarpacie

 

Przygotowania do ślubuFotograf ślubny PrzemyślSala na wesele PrzemyślFotograf na ślub Podkarpaciewesele Podkarpaciewesele Podkarpacie


Magdalena i Maciej Banasik
Dwóch fotografów ślubnych z Rzeszowa
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście byśmy byli Waszymi fotografami ślubnymi – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701 – Maciej
tel. 795 228 729 – Magda

Wykonujemy sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziecie nas w Rzeszowie.
Bywamy także w Krakowie, Przemyślu i okolicach Lubaczowa, skąd pochodzimy.

Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszamy! 🙂