Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Ślub i wesele Oli i Mateusza

Ślub i wesele Oli i Mateusza | Ropczyce

wesele w Sędziszowie Małopolskim

Chwile przed ślubem | Rzeszów – Kraków – Ropczyce

Nie łatwo jest się rozpisać na samym początku powrotu do publikacji. Zdecydowanie łatwiej jest wybierać zdjęcia 🙂
Luki pamięciowe w głowie też robią swoje. Na szczęście zdjęcia pełnią swoją funkcję i pomagają w przypomnieniu sobie przebiegu najważniejszego dnia Pary Młodej. Lecz zanim doszło do tego, że Maciej został Ich fotografem ślubnym, umówiliśmy się na spotkanie, by trochę się poznać i porozmawiać. Ola i Mateusz mieszkali wówczas w Krakowie, my w Rzeszowie. To niemalże 170 km różnicy. Pamiętamy nawet dobrze, że było to dokładnie rok temu – połowa stycznia, urodziny Madzi. Już wcześniej planowaliśmy wyjazd w odwiedziny do rodzeństwa w Krakowie. Decyzja Oli i Mateusza o zainteresowaniu naszą ofertą przytwierdziła tylko nasz cel wyjazdu.
W tej naszej rozmowie blogowej (hmm… chodź chyba bardziej monologu hehe) chcielibyśmy się z Wami dzielić naszym fotograficznym życiem. W dużej mierze piszemy o tym po to, by uświadomić zainteresowanym parom młodym, że jesteśmy bardzo elastycznymi fotografami. Często jeździmy w różne miejsca naszego regionu, gdzie przy okazji możemy się spotkać. Nawet teraz pisząc ten post, wiemy, że następnego dnia znów wyjeżdżamy do Krakowa a tydzień później w Beskidy na reportaż ślubny 🙂

Reportaż ślubny Oli i Mateusza

Wracając do reportażu ślubnego Oli i Mateusza…
Był to nasz ostatni ślub sezonu 2019 (nie licząc zimowych ślubów).
Ślub odbył się końcówką października w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Ropczycach.
Wesele zaś w Dworku Leśna Cisza w Wiercanach.
Na parkiecie do tańca zabawiał zespół Paradox.

Opinia pary młodej

Opis opisem, zdjęcia zdjęciami ale mamy dla Was także kilka słów od Pary Młodej, któe są dla nas największym wynagrodzeniem:

 

„Wielkie wyrazy uznania dla „Obiektywniej Maciej Banasik”- zdjęcia są niesamowite,
bardzo dużo emocji w reportażu ślubnym i przepiękna sesja po ślubie.
Jesteśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem! Z całego serca polecamy…
Najlepszą rekomendacją niech będzie wypowiedź jednego z gości: „Te zdjęcia są milion razy lepsze niż film”.

A jeśli ktoś obawia się skrępowania przed okiem aparatu… – Maciej Banasik to idealny fotograf dla Was,
niesamowicie ciepły i otwarty człowiek, który sprawia, że zupełnie zapomina się o aparacie

Ślicznie jeszcze raz dziękujemy!!”

 

Miłego oglądania 🙂

różaniec na ślubprzygotowania do ślubu Pana Młodegoprzygotowania do ślubu Pana MłodegoFotografia ślubna Rzeszówbuty na ślubprzygotowania do ślubu Pani Młodejprzygotowania do ślubu Pani Młodejprzygotowania do ślubu Pani Młodejprzygotowania do ślubu Pani MłodejPani Młoda i świadkowaprzygotowania do ślubu Pani MłodejPortret Pani MłodejPani młoda z rodzeństwemPierwsze spojrzeniefirst lookfirst lookFotografia ślubna RzeszówFotografia ślubna Rzeszówświece na błogosławieństwo ślubnepodpisywanie dokumentów w zakrystiipodpisywanie dokumentów w zakrystiiślub na Podkarpaciuślub na Podkarpaciuślub na PodkarpaciuBukiet ślubny PodkarpacieFotograf ślubny RzeszówPrzysięga małżeńskaTato Pani Młodejprzysięga małżeńskaświadek na ślubie Rzeszówświadek na ślubie RzeszówPrzysięga małżeńskaFotograf na ślub i wesele Rzeszówślub Sędziszów Małopolskiślub Sędziszów Małopolskiślub Sędziszów MałopolskiFotografia ślubna RzeszówRóżańce na ślubFotografia ślubna RzeszówFotografia ślubna PodkarpacieFotografia ślubna RzeszówTradycyjne przywitanie chlebem i soląPaństwo Młodzi na weselużyczenia na ślubiesplecione dłoniePierwszy taniec na weseludzieci na weseluwesele PodkarpacieFotograf ślubny RzeszówFotograf na ślub i wesele PodkarpacieFotograf ślubny Rzeszówreportaż ślubny Rzeszówreportaż ślubny Rzeszówreportaż ślubny Rzeszówreportaż ślubny RzeszówPodziękowanie dla rodzicówemocje na weseluemocje na weseluFotograf na wesele Podkarpaciewesele Rzeszówwesele w Sędziszowie Małopolskim


Magdalena i Maciej Banasik
Duet fotografów ślubnych z Rzeszowa
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście byśmy byli Waszymi fotografami ślubnymi – Zapraszamy.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701 – Maciej
tel. 795 228 729 – Madzia

Wykonujemy sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych.
Najczęściej znajdziecie nas w Rzeszowie.
Bywamy także w Przemyślu i okolicach Lubaczowa, skąd pochodzimy.

Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszamy! 🙂