Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Nocna sesja narzeczeńska w Rzeszowie

Nocna sesja narzeczeńska w Rzeszowie | Gabrysia i Konrad

Fotograf ślubny Rzeszów

Powrót bloga i zapowiedź zimowego sezonu ślubnego

Moi kochani, wracamy po długiej przerwie do publikowania na blogu zdjęć ze ślubów i sesji. Czasem nawet postaramy się co nieco o nich napisać 🙂

Nareszcie! 🙂 bo nie mogliśmy się tego doczekać!
Przerwa wynikała z tego, że priorytetem są dla nas nasi klienci – czyli Wy. Bardzo nam zależy, byście otrzymywali zdjęcia maksymalnie jak najszybciej. Wiemy, że jest to bardzo ważne, stąd nasze starania. Pracy mieliśmy baardzo dużo. W przyszłym sezonie inaczej nie będzie.
Wpis na blogu, reklama i marketing musiały poczekać do zimy. A ta tego roku przyniosła nie małą niespodziankę. Swój osobny zimowy sezon ślubny. Za nami już trzy zimowe reportaże ślubne. Niedługo czas na kolejne.

Nocna sesja narzeczeńska w Rzeszowie

Publikacje rozpoczynamy od zdjęć z nocnej sesji narzeczeńskiej dla Gabrysi i Konrada, którą zrealizowaliśmy w centrum Rzeszowa.
Nocne zdjęcia wymagają doświetlania, dlatego sesję wykonaliśmy we dwoje.
Pomysł nocnych zdjęć był propozycją narzeczonych, który to bardzo nam się spodobał. Z Gabrysią i Konradem umówiliśmy się w centrum Rzeszowa jeszcze przed zmrokiem. Rozpoczęliśmy od luźnej rozmowy i krótkiego „instruktażu” jak zachowywać się przed obiektywem.
Często słyszymy od naszych par, że nie potrafią pozować. W tym przypadku oczywiście też tak było. A sami zobaczycie na zdjęciach, jak naturalnie udało nam się uchwycić Gabrysię i Konrada. Dlatego sesja narzeczeńska mocno pomaga z „oswojeniem” się z „pozowaniem”, które to tak na prawdę jest wydobyciem Waszych emocji. Jest to Wasz wspólnie spędzony czas. Okazja do poprzytulania się. Dodatkowo otrzymujecie z niej pamiątkę w postaci zdjęć.

Portret narzeczonej

Poznajcie swojego fotografa ślubnego

Dla Gabrysi i Konrada była to pierwsza taka sesja.
W tym roku zobaczymy się jeszcze w czerwcu na Ich ślubie a następnie na sesji plenerowej.
Sesja narzeczeńska dała nam okazję do lepszego poznania się, przetestowania relacji dwóch stron.
Jesteśmy przekonani, że realizacja sesji narzeczeńskiej bardzo pozytywnie wpłynie na nasze relacje, co realnie przełoży się na lepsze efekty w postaci zdjęć ślubnych.
Miło jest nie być dla Was tylko PANEM FOTOGRAFEM a Maćkiem i Magdą, Waszymi fotografami ślubnymi.

Zapraszamy do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z sesji narzeczeńskiej.

sesja narzeczeńska w Rzeszowiesesja narzeczeńska w Rzeszowiesesja narzeczeńska w Rzeszowiesesja narzeczeńska w Rzeszowiesesja narzeczeńska w Rzeszowienarzeczenisesja narzeczeńska w RzeszowieFotograf na ślub i wesele RzeszówRzeszów nocąnocna sesja narzeczeńskasesja narzeczeńskasesja narzeczeńska w Rzeszowiesesja narzeczeńska w RzeszowiePortret narzeczonejnocna sesja zdjęciowa w Rzeszowienocna sesja zdjęciowa

nocna sesja narzeczeńska RzeszówFotograf ślubny Rzeszówsesja narzeczeńska w RzeszowieFotograf ślubny Rzeszównocna sesja narzeczeńska Rzeszównocna sesja narzeczeńska RzeszówFotograf ślubny Podkarpaciesesja narzeczeńska w Rzeszowie

Zapraszamy też do zapoznania się z innymi realizacjami sesji narzeczeńskich.
Kilka wybranych zdjęć znajdziecie w —> PORTFOLIO.


Magdalena i Maciej Banasik
Duet fotografów ślubnych z Rzeszowa
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście byśmy byli Waszymi fotografami ślubnymi – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701 – Maciej
tel. 795 228 729 – Magda

Wykonujemy sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziecie nas w Rzeszowie.
Bywamy także w Przemyślu i okolicach Lubaczowa, skąd pochodzimy.

Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszamy! 🙂