Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Ślub i wesele w Hotelu Sokół w Łańcucie | Kasia i Maciek

Ślub i wesele w Hotelu Sokół w Łańcucie | Kasia i Maciek

Fotograf ślubny Reszów

Młoda Para Kasia i Maciek

Cześć 🙂

Nie wiem czy uda nam się, by dzisiejszy wpis był odlotowy ale Para, o której zaraz odrobinę napiszemy, właśnie taka jest 🙂
Kasia i Maciek. Ich ślub odbył się w zimie, 4 stycznia 2020 r.
Sfotografowany był przez dwóch fotografów.

Maciek (mam na myśli pana młodego 🙂 ) nie przepada za zdjęciami. Normalka. Mało, który facet ma inaczej. Mimo to, z uśmiechem na twarzy i pozytywną energią wpuścił nas do siebie i pozwolił zrobić fajny materiał.
Po 15-20 minutach ja pozbierałem się i szybko pojechałem zrobić zdjęcia przygotowań Kasi a moja Madzia została u Maćka i jego brata Bartka. Tak w razie czego…
Nooo powiem Wam, że to dwaj mega przystojni faceci i w drodze zastanawiałem się czy to aby na pewno był dobry pomysł 😀 hehehehe

makrofotografia obrączek ślubnych

U Kasi musiałem poczekać chwilę na dokończenie makijażu. W tym czasie poznałem Jej rodziców, siostrę i pupila ????. To mały piesek, który bacznie wszystkich obserwował i pilnował co się dookoła niego dzieje. Tyle nowych ludzi, zapachów.
Makijaż trwał dosyć długo i samo ubieranie odbyło się w tempie ekspresowo-odrzutowym. Kasia wyglądała przepięknie, jak mi nie wierzycie zobaczcie na zdjęciach reakcję Maćka i jego siostry, gdy zobaczyli Ją po raz pierwszy w sukni ślubnej.
Błogosławieństwo rodziców i dziadków było bardzo wzruszające i nie wszystko mogę Wam pokazać.
Później zrobiliśmy kilka pamiątkowych, rodzinnych zdjęć i jazda do kościoła w Łańcucie.

Ślub w Łańcucie

W kościele p.w. Św. Michała Archanioła w Łańcucie, Maciek poprosił księdza o ustawienie światła tylko na ołtarz, tył kościoła pozostał ciemny. Przypominamy, że ślub odbył się w styczniu, przy świątecznym wystroju kościoła. Klimat był wspaniały, ale warunki do zdjęć stały się ekstremalnie trudne, do tego na zewnątrz zrobiło się ciemno i wyjście z kościoła robiliśmy w totalnej ciemności. Zobaczcie koniecznie jak sobie z tym poradziliśmy 😀 Jednak co dwóch fotografów, to i dwie głowy, oraz dodatkowe ręce do ustawienia światła.
Zimowe śluby rządzą się zupełnie innymi prawami i są zupełnie inne pod względem pracy fotografa. W tym przypadku drugi fotograf okazał się strzałem w dziesiątkę.

Czy każdego marzenie z dzieciństwa to zostać pilotem? Jedno z moich marzeń takie było, ale to Maciek pan młody został pilotem i to nie byle jakim, LATA KILKUSET TONOWYMI SAMOLOTAMI PASAŻERSKIMI 😀 Byłem tym podekscytowany jak mały chłopiec dostający prezent pod choinkę, musiałem się tym z Wami podzielić 🙂 Podczas sesji plenerowej, kiedy mieliśmy chwilkę, miałem okazję podpytać pilota o różne ciekawe doświadczenia 🙂 Jest co opowiadać 🙂

Wesele w Hotel Sokół w Łańcucie

Przyjęcie weselne odbyło się również w Łańcucie a dokładnie w Hotel Sokół. Było wyjątkowe a podczas niego wydarzyło się tyle wspaniałych momentów, że chwilami żałowaliśmy, że nie możemy ich nagrać a przekazać wszystko na zdjęciach, to nie nie lada zadanie.
O oprawę muzyczną zadbał Zespół Groovinscy. To świetna ekipa, przy której miło spędza się czas. Kiedy trzeba potrafią zrobić “ogień” i istne szaleństwo na parkiecie a innym razem romantycznie uspokoić wszystkich i sprawić, że możemy fotografować wtulone w siebie, zakochane pary. Tych na weselu Kasi i Maćka nie brakowało.

Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję poznać tą młodą, wspaniałą Parę. Ich nastawienie do życia i pozytywna energia udzielała nam się jeszcze przez wiele dni.

fotografia ślubna RzeszówKościół w Łańcuciefotograf na ślub Podkarpacie


Magdalena i Maciej Banasik
Dwóch fotografów ślubnych z Rzeszowa
www.obiektywniej.com

Planujecie ślub i wesele? Podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście byśmy byli Waszymi fotografami ślubnymi – Zapraszamy.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701 – Maciej
tel. 795 228 729 – Magda

Wykonujemy sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziecie nas w Rzeszowie.
Bywamy także w Krakowie, Przemyślu i okolicach Lubaczowa, skąd pochodzimy.

Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszamy! 🙂

Zimowa sesja ślubna w lesie | Kasia i Maciek | Obiektywniej Maciej Banasik -

[…] Mam nadzieje, że zrobiło się Wam cieplej na seruszku 🙂 A jeśli chcecie wrócić do pięknych i szalonych chwil ślubu i wesela Kasi i Maćka zapraszamy tu → Ślub i wesele w Hotelu Sokół w Łańcucie | Kasia i Maciek […]