Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Reportaż ślubny | Piękne chwile Asi i Krzyśka

Reportaż ślubny | Piękne chwile Asi i Krzyśka

Fotograf ślubny Rzeszów

Reportaż ślubny | Piękne chwile Asi i Krzyśka

Asię i Krzyśka chyba nie muszę Wam przedstawiać 🙂 Dzisiejszą Parę znacie jeszcze z sesji narzeczeńskiej, którą zrealizowaliśmy w ubiegłym roku. Czas szybko mija i przyszła pora na kolejne piękne chwile. Dzień ten był piękny pod wieloma względami, z pewnością najpiękniejszy dla Pary Młodej i Ich bliskich. Wrześniowy ślub Joanny i Krzysztofa, odbył się w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Rzeszowie. Kościół ten mijam co najmniej kilka razy każdego tygodnia, lecz dopiero teraz pierwszy raz miałem okazję fotografować w nim ślub. Jest to niewielka, przyjemnie oświetlona świątynia, pozwalająca swobodnie realizować reportaż ślubny. Jeśli to przypadek, to świetnie złożyło się, że ołtarz był w kolorze fioletowym, który dominował w wystroju całego dnia. W kościele tym urzekł mnie ksiądz celebrujący Mszę Św. Poprowadził ją bardzo osobiście i np. w trakcie kazania podszedł do Asi i Krzyśka swobodnie z nimi rozmawiając i zadając pytania. Po ceremonii udaliśmy się na przyjęcie do Hotelu Nowy Dwór w Zaczerniu k. Rzeszowa.
Po przywitaniu Nowożeńców i pierwszym tańcu, rozpoczęło się huczne świętowanie. Młodzi osobiście wykonali wiele elementów dekoracji sali weselnej i kościoła. Tak starannie dobranych dodatków z pewnością nie powstydziłby się żaden profesjonalny stylista. Wyjątkową atmosferę na parkiecie podkręcał Zespół Laser Live. Było głośno i energicznie 🙂 Dla mnie wesele zakończyło się wraz z oczepinami, lecz dla gości trwało do późnych godzin nocnych. Nogi z pewnością bolały nie jedną parę 🙂
Tu na blogu prezentuje Wam skrót z z całego dnia, ale to i tak ok. (150) zdjęć dla Was 🙂

Miłego oglądania 🙂


Joanna i Krzysztof dziękuję, że mogłem uczestniczyć w Waszym Wielkim Dniu. Za zaufanie, za wspólnie spędzony czas! 🙂


Maciej Banasik
Polecany Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
reportaż ślubny

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂