Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Sesja narzeczeńska Pauliny i Krzyśka

Sesja narzeczeńska w Rzeszowie Pauliny i Krzyśka jako prezent dla rodziców

Sesja narzeczeńska Pauliny i Krzyśka jako prezent dla rodziców

Poznajecie?

sesja narzeczeńska Rzeszów
Tak tak, to moi świeżo upieczeni nowożeńcy – Paulina i Krzysiek.

Dla tych, którzy nie wiedzą, przed najważniejszym dniem Ich życia spotkaliśmy się parę razy. Min. na kilka miesięcy przed ślubem, podczas sesji narzeczeńskiej.
Młodzi Narzeczeni, chcieli by zdjęcia ukazujące Ich miłość były prezentem dla rodziców, w ramach podziękowań. Tak powstał ten oto kolaż.

Fotograf ślubny Rzeszów

Pomysłowo i oryginalnie prawda?

Co do samej sesji – naszą przygodę zaczęliśmy od kameralnych zdjęć w plenerze. I chodź minęło już sporo czasu od tego wydarzenia to pamiętam,
że w tych dniach nad Rzeszowem przetaczały się ogromne burze, ale ostatecznie pogoda dopisała i wspólnie stworzyliśmy takie dzieła 🙂

Wiadomo, na początku – „ale co my mamy robić” itp 🙂  Później jak się okazało, Para znakomicie sprawdziła się przed obiektywem.
Pomysły same wpadały do głowy A może tak… a może teraz tam i tak… To była czysta przyjemność, a przy tym świetna zabawa i spacer po malowniczej okolicy Rzeszowa.

8 października odbył się ślub Pauliny i Krzysztofa. a ja ponownie miałem przyjemność spotkania z Nimi.
Obecnie plenerowa sesja ślubna jeszcze przed nami, ale już nie mogę się jej doczekać! Pogoda ponownie niepewna, ale jesteśmy dobrej myśli 🙂
Planujemy coś niezwykłego. Uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości.
Oczywiście zdjęcia ukażą się tu na blogu i na moim Funpage, do którego polubienia serdecznie Was zapraszam. Tam znajdziecie najwięcej aktualności.

A tymczasem zapraszam do obejrzenia jeszcze kilku kadrów z przemiłej sesji narzeczeńskiej Pauliny i Krzyśka 🙂

sesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśkasesja narzeczeńśka

PS: jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w ten weekend opublikuje zdjęcia ślubne z Wesela tych dwojga wpatrzonych w siebie bratnich dusz.

Pozdrawiam
Maciej Banasik
tel. 606 226 701