Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Sesja narzeczeńska w stadninie | Ola i Bartek

Sesja narzeczeńska w stadninie | Ola i Bartek

Narzeczeni Ola i Bartek planują swój ślub na przyszły rok. Sesja narzeczeńska to jeden z elementów Ich oferty. Zrealizowaliśmy ją już w tym roku.
Ola miała swój plan na nią, zarezerwowała stadninę na konkretną datę i przyjechała z Bartkiem prosto z Łodzi. Pamiętam, że w tygodniu, w którym realizowana była sesja narzeczeńska, przez Podkarpacie przetaczały się burze. Baliśmy się, czy uda nam się zrobić zdjęcia wykorzystując uroki tego miejsca, gdyby rozpadało się na dobre.
Na szczęście pogoda była łaskawa i nas oszczędziła. Ba! Nawet nam poszczęściła, gdyż zbliżając się ku wieczorowi, na panoramie okolicy chmury w towarzystwie zachodzącego słońca, tworzyły piękne wizualne zjawiska. Tak powstał wyróżniony portret Oli na koniu. Dodam może jeszcze tylko, że to było pierwsze tak bliskie spotkanie Oli i Bartka z końmi.

Zapraszam 🙂


   

   

   

   


   

Ola, Bartek! Dziękuję! 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂