Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Sesja ślubna nad wodospadem | Wiola i Andrzej

Sesja ślubna nad wodospadem | Wiola i Andrzej

Fotograf ślubny Rzeszów

Sesja ślubna nad wodospadem

Państwo Młodzi doskonale wiedzieli gdzie chcą uwiecznić swój wyjątkowy czas nowożeństwa. By to uczynić wybraliśmy się na sesję ślubną nad wodospad.
Towarzystwo natury ewidentnie sprzyjało naszym nastrojom. Wiola i Andrzej cieszyli się nie tylko sobą, ale i miejscem, w którym się znajdowaliśmy.
Tak powstały czułe portrety stanowiące Ich pamiątkę ślubu. Poniżej prezentuję wybrane kadry.

Sesja ślubna na Podkarpaciu

Nasze województwo zachwyca niezwykłymi okolicznościami przyrody i chodź w miejscu tym niespełna miesiąc wcześniej wykonywałem już sesję ślubną, to efekty i tak za każdym razem uzyskuję inne. Podobnie jest w przypadku innego bardzo lubianego przez Was miejsca tj. Zamku w Krasiczynie, który będzie tłem kolejnej publikacji sesji ślubnej.


Jeśli chcecie przypomnieć sobie reportaż ślubny Wioli i Andrzeja zapraszam do Strefy Klienta lub do wpisu Wiola & Andrzej 

Miłego oglądania 🙂

Sesja ślubna nad wodospademFotograf ślubny RzeszówFotograf ślubny RzeszówFotograf ślubny RzeszówFotograf ślubny RzeszówSesja ślubna nad wodospademFotograf ślubny RzeszówInspiracje ślubneSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademFotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny PodkarpacieSesja ślubna fotograf z PodkarpaciaPanna MłodaFotograf na ślub PodkarpacieSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospademSesja ślubna nad wodospadem

Wiola, Andrzej dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas i za zaufanie.


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam!