Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Sesja ślubna w Zamku i Klasztorze | Anna i Adrian

Anna & Adrian
Sesja ślubna

Plenerowa sesja ślubna Anny i Adriana odbyła się w rodzinnych stronach Pana Młodego, który pochodzi z Sanoka.
Odwiedziliśmy Ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu, a następnie Ruiny Zamku Sobień. Ślub dzisiejszych głównych bohaterów wpisu, miał miejsce w Lubaczowie,
a wesele w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Sądzę, że taki podział lokalizacji bardzo pozytywnie wpływa na realizację pamiątki ślubnej, którą są zdjęcia tworzące swoistą historię ślubną. W swej historii Ania i Adrian są niezwykle autentyczni i szczerzy. Przed moim obiektywem czuli się bardzo swobodnie, dzięki czemu na zdjęciach zobaczą się takimi jakimi są. Zakochanymi w sobie, młodymi, uśmiechniętymi Małżonkami 🙂 Myślę, że wpływ na to miał w dużej mierze fakt, że plenerowa sesja ślubna, to już nasze trzecie fotografczne spotkanie. Wracając do niej i miejsc, w których była realizowana, trzeba zaznaczyć, że obydwa miejsca mają wiekową przeszłość i niezwykły klimat. Dodatkowo spotęgowała go pogoda. Zdjęcia zrealizowaliśmy późną jesienią, gdy słoneczna pogoda powiedziała dość. Czas na deszcz! 

A ja w tym miejscu mówię… Czas na zdjęcia! 


Podczas sesji plenerowej jak i ślubu, wykonałem setki zdjęć. Jako, że nie sposób jest pokazać na blogu ich wszystkich, wybrałem ok 40 fotografii ślubnych z dnia, w którym miała miejsce sesja ślubna Anny i Adriana. Szerszą relację goście weselni posiadający hasło, mogą obejrzeć w Strefie Klienta w galerii Anna & Adrian zdjęcia ślubne.
Zaś wszystkie pozostałe zdjęcia Młodzi Małżonkowie otrzymają na osobnej płycie.

Miłego oglądania 🙂

Polecany Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie Obiektywniej Maciej Banasik Reportaż ślubny


Polecany Fotograf ślubny Rzeszów Obiektywniej Maciej BanasikAniu, Adrianie dziękuję Wam jeszcze raz! 


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Sesja ślubna w Zamku

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂