Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Wesele Sylwii i Grześka w Hotelu Cztery Pory Roku

Wesele Sylwii i Grześka w Hotelu Cztery Pory Roku

W tym tygodniu to już kolejna publikacja. Trzeba iść za ciosem! Dziś wesele Sylwii i Grześka, które odbyło się w Hotelu „Cztery Pory Roku” koło Rzeszowa. Pamiętam dobrze ten hotel, bo właśnie w nim miał miejsce mój pierwszy w życiu reportaż ślubny. Miło wrócić wspomnieniami do tamtych chwili i przypomnieć sobie jak się wtedy pracowało a co się od tamtej pory zmieniło.
Historię Sylwii i Grzegorza rozpocznę od zbliżeń detali, które zasługują na wyróżnienie. Niech te starannie dobrane dodatki wprowadzą Was w klimat, bo później ustąpią miejsca szczerym emocjom, gestom, ciepłu i uczuciom, które łączyły Parę Młodą ze sobą i z Ich gośćmi, w tym wyjątkowym dniu ślubu. Dobra zabawa to wg. mnie motyw przewodni tego wesela. Na parkiecie zapewniał ją DJ Siwy Nic więc dziwnego, że w przedstawionym dziś skrócie z wesela dominują zdjęcia z parkietu. Ciężko było mi przejść obok niego obojętnie, gdy działy się na nim takie szaleństwa. A co dopiero na oczepinach! 🙂 Parkiet płonął! I uwierzcie mi, że to jedynie skrót.
Nawiązując jeszcze do ceremonii ślubu Sylwii i Grześka miała ona miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Głogowskiej. Uroczystość bardzo emocjonująca, tylko ta nieszczęsna kratka przy wyjściu… Całe szczęście dumny mąż Sylwii, wyswobodził Jej szpilkę z opresji. Tak powstały wyjątkowe i oryginalne ujęcia z wyjścia z kościoła, które stały się wyróżnionymi zdjęciami tej galerii.

Jeśli posiadacie hasło z rozdanych w trakcie wesela karteczek zapraszam do szerszej relacji w galerii w zakładce STREFA KLIENTA.
Przeszukajcie dobrze kieszenie marynarek i torebki w celu ich znalezienia a jeśli tam Ich nie będzie, zgłoście się bezpośrednio do Sylwii i Grześka.

Miłego oglądania 🙂

wesele Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie Obiektywniej Maciej Banasikwesele Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie Obiektywniej Maciej Banasik
wesele Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie Obiektywniej Maciej Banasikwesele Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie Obiektywniej Maciej Banasik
wesele Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie Obiektywniej Maciej Banasik


Dzięki Wam wielkie Sylwia i Grzesiek!


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
#wesele
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂