Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Wesele w Kresowej Osadzie Anny i Adriana

Wesele w Kresowej Osadzie Anny i Adriana

Fotograf ślubny Lubaczów Rzeszów

Wesele w Kresowej Osadzie Anny i Adriana

Jak wiecie pracuje głównie na terenie Podkarpacia a spotkać mnie można najczęściej w Rzeszowie. Na ślub Ani i Adriana zostałem zaproszony jako fotograf ślubny prawie na kraniec naszego województwa, a dokładnie do Lubaczowa, gdzie w tamtejszej Konkatedrze odbył się ślub a następnie do Kresowej Osady w Baszni Dolnej, gdzie z kolei odbyło się wesele. Znam troszkę tamtejsze tereny i kilka razy w roku się tam pojawiam, gdyż moja żona pochodzi właśnie stamtąd. Z tych właśnie okolic pochodzi także Pani Młoda Ania, Adrian zaś z Sanoka. Na co dzień mieszkają w Rzeszowie i tu miałem okazję poznać Adriana na długo przed planowaną datą ślubu. Chętnie przytoczyłbym w tym miejscu maila jakiego dostałem, gdy informowali mnie, że decydują się na moje usługi. Powiem tylko, że było to bardzo miłe i wdzięczne.
Na ślubie Ani i Adriana honorowymi gośćmi były piękne uczucia szczerej miłości i wzruszenia. Młoda Para doskonale wiedziała w jakim celu to wszystko się odbywa. Już na pierwszy rzut oka widać było, że bardzo przeżywają swój najważniejszy dzień w życiu. Mieli wielkie szczęście, że wraz z Nimi są Ich bliscy, na których wsparcie mogli liczyć.

Ania i Adrian widzieli już swoje zdjęcia kilka dni temu. Dziś czas na Was.
A poniżej Ich opinia:

„Wybór fotografa w tym przypadku był bardzo prosty dlatego że oprócz umiejętności i doświadczenia, Maciek to bardzo profesjonalny, zdeterminowany i pełen pasji człowiek.
To co odróżnia go od setek innych topowych fotografów to właśnie ta pasja i determinacja którą się kieruje podczas pracy.
Maciek ma niezwykły talent do wychwytywania tych najrzadszych, najszczerszych i najpiękniejszych chwil i emocji. Niezależnie czy to sesja narzeczeńska, plener czy reportaż ślubny. Zawsze jest skupiony i kreatywny. Maciek jest jak fotograficzny ninja, jest wszędzie i potrafi uwiecznić każdy, nawet krótko trwający moment, a z drugiej strony nie przeszkadza gościom, wręcz integruje się z nimi. Tak było też na naszym ślubie, gdzie Maciek złapał fantastyczny kontakt z ludźmi i sprawił że mogli zachowywać się swobodnie i bawić się na całego. To właśnie jego przyjacielska natura, otwartość i pasja są jego największymi atutami obok warsztatu fotograficznego i wielu lat doświadczenia.
To nie tylko fotograf wart polecenia ale również człowiek do rany przyłóż, który zawsze wysłucha, zrozumie i będzie otwarty na każdy pomysł. z

Dziękujemy z całego serca Maćku za całą twoją pracę i serce!”

 

Aniu, Adrianie dziękuję Wam, że mogłem uczestniczyć w Waszym Wielkim Dniu. Za zaufanie, za wspólnie spędzony czas! 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Wesele w Kresowej Osadzie

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂