Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Wesele w Wapowcach | Monika i Albert

WESELE W DWORZE WAPOWCE | MONIKA I ALBERT

sesja ślubna w dniu ślubu

PRZYGOTOWANIA i ŚLUB

Przygotowania do ślubu Pani Młodej odbyły się w miejscu, które darze sentymentem, ze względu na to, że w tych okolicach spędziłem w młodości dużo fajnych chwil, będąc jeszcze harcerzem. Bardzo miło wspominam ten beztroski czas. Leszno k. Stubna to malutka miejscowość położona przy wschodniej granicy Polski, zaledwie 20 km od Przemyśla.
Z pewnością wiecie, że Przemyśl to moje rodzinne miasto. Lubię wykonywać reportaże ślubne w tych okolicach. Zawsze zaskakują mnie niepowtarzalnym urokiem i duchem miejsca.

Niewątpliwie tak też było i tym razem. Monika i Albert pobrali się w małym, drewnianym kościele w Lesznie. Urok tego kościółka ciężko opisać, trzeba go zobaczyć.
Jest piękny i jedyny w swoim rodzaju, niestety też trochę ciemny, na szczęście w tym czasie szalona majowa pogoda dostarczyła odpowiednie dawki światła słonecznego.
Piszę szalona, bo tego dnia okazywała swoje skrajne oblicza. W drodze od Alberta do Moniki złapała mnie burza i ogromna zlewa, na szczęście gdy dojechałem do Pani Młodej po kilku minutach rozpogodziło się i słoneczna aura towarzyszyła Państwu Młodym i Ich gościom do końca dnia.

Wesele w Wapowcach

Na miejsce swojego wesela Państwo Młodzi wybrali Dwór w Wapowcach. Usytuowany jest on w zacisznym miejscu, kompletnie z drugiej strony Przemyśla.
Sala weselna skąpana jest w bieli. Jej wystrój dopełniły dekoracje kontrastowo zielonej ścianki z mchu. Idealne połączenie kolorów.
Dookoła dworku rozciąga się ogród z postawnymi drzewami.
Ogród okazał się idealnym miejscem na tzw. grupówki, które staram się wykonywać zawsze na każdym weselu. Ta klasyczna forma zdjęć okazuje się po latach jedną z cenniejszych pamiątek ślubu dla Państwa Młodych jak i dla Ich najbliższych. Zdjęć tych nie zamieszam na blogu, goście weselni znają je w strefie klienta.
Majowa soczysta zieleń ogrodu pozwoliła gościom na chwile wytchnienia czego nie można było powiedzieć o parkiecie. Tam zabawa trwała w najlepsze dzięki zespołowi Weselersi.


Poniżej prezentuje skrót z dnia ślubu Moniki i Alberta.
Więcej goście weselni znajdą w Strefie Klienta. 

Miłego oglądania 🙂Chłopiec z suknią ślubną


Pani Młoda na przygotowaniach w Przmyślu
kolaż Panny Młodej i dłoni odbitych w betonie


Młoda Para przed kościołem


|
Wesele w Wapowcach
Nocne zdjęcie |Pary Młodej na tle wierzby płączącej

Moniko, Albercie! Dziękuję, że mogłem uczestniczyć w Waszym Wielkim Dniu. Za zaufanie, za czas, za możliwości, za otwartość, za dobrą energię i zabawę i za wspólnie spędzony czas! 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
# wesele w Wapowcach

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam!