Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Wojskowy ślub w Sieniawie | Julita i Piotr

Wesele w Sieniawie | Julita i Piotr

Sesja narzeczeńska

Jeśli jesteście na bieżąco z wpisami na blogu, to z pewnością widzieliście sesję narzeczeńską Julity i Piotrka.
A jeśli jeszcze nie, lub chcecie wrócić do tych chwil, zapraszamy –> Sesja narzeczeńska Julity i Piotra – tylko wróćcie tu z powrotem 🙂

Fotograf ślubny Rzeszów

Sieniawa

Od czego, by tu zacząć… Może od tego, że to już nasz kolejny ślub w Sieniawie? Kolejny w tej rodzinie? Że ślub ten był bardzo wyjątkowy, przepełniony szczerymi i ciepłymi emocjami? Wszystko to prawda. Dzień ten był dla nas bardzo przyjazny i mile zaskakujący. Są takie miejsca i ludzie, których się po prostu nie zapomina. W Sieniawie czujemy się już prawie jak w domu a to sprzyja dobrej atmosferze i coraz lepszym realizacjom. Stąd cieszyliśmy się, ze ponownie widzimy te same twarze, zwłaszcza obserwując gości składających życzenia Parze Młodej. Madzia ma świetną pamięć do twarzy, większość z nich pamiętała z wesela brata Julity z kuzynką Piotra. Anetka i Bartek, to jedna z naszych pierwszych reportażowych par. A ksiądz proboszcz udzielający sakramentu małżeństwa… Moglibyśmy już stworzyć osobny album dla Niego 🙂

Wojskowy ślub z asystą honorową

Uroczystość Julity i Piotra była pod pewnym względem inna niż wszystkie, które do tej pory fotografowaliśmy. Ślub miał bardzo specyficzny i galowy charakter.
Pan Młody służy w naszej armii i jest zawodowym wojskowym. Nie mogło obyć się bez stałych elementów towarzyszących takiemu wydarzeniu. Mundur, asysta honorowa, szpaler.
Piotr w mundurze prezentował się elegancko i dumnie. Julita wybrała suknię idealnie pasującą do Niej i do tonu ślubu. Całość utrzymana w naturalnym stylu, bez koronek, gładka a zarazem szykowna. Obydwoje wyglądali pięknie!
Taki ślub nieodzownie kojarzy się z towarzyszącą Parze Młodej asystą honorową, która zaszczyciła Ich swą obecnością.
Szpaler w wykonaniu Piotra kolegów (i koleżankę!) z wojska robił wrażenie.

Wesele w Zajazd Borowik

Julita i Piotr zorganizowali wesele w niedalekiej Gniewczynie Trynieckiej w Zajeździe Borowik. Tam nowożeńcy rozpoczęli wesele w takt muzyki Marka Grechuty.
Na sali wybrzmiało”Będziesz moją Panią” i mimo, że Para Młoda (jak to większość par) utrzymywała, że nie potrafią tańczyć, Ich pierwszy taniec wyszedł zjawiskowo.
Znaleźliśmy też 3 minutki na króciutką sesję o zachodzie słońca.
Gości na parkiecie bawił zespół „Kropka nad i„. Z członkami zespołu znamy się osobiście jeszcze z czasów szkolnych (tzn. Madzia Ich zna z muzyka) a z Wojtkiem (trębaczem) parę lat temu podpisywaliśmy umowę na oprawę muzyczną naszego własnego wesela. Było to dla nas niezwykle miłe spotkanie po latach.

Mimo zmęczenia, po tym dniu wracaliśmy do domu z uśmiechami na twarzach i pozytywną energią.
Zobaczcie sami efekty naszej pracy w postaci skrótu.


Gości posiadających hasło z karteczek rozdanych na weselu zapraszamy do Strefy Klienta na szerszą relację z dnia ślubu Julity i Piotra.

Miłego oglądania 🙂

samoloty na niebieskim tle
Spinki do mankietów Wojsko Polskie na kaktusie

przygotowania do ślubu żołnierzaślub wojskowego Fotograf ślubny Rzeszów


Wiece, że kruki łączą się w pary na całe życie?
Te ukazane powyżej, uchwyciliśmy nad Julitą i Piotrem gdy krążyły nad Nimi w drodze do kościoła, gdzie połączyli się na całe życie sakramentalnym związkiem małżeńskim.

Wygląda na to, że to dobry znak 🙂
Zabytkowy pojazd, którym Para Młoda udała się do kościoła robił na wszystkich wrażenie. (Możecie śmiało pytać o wypożyczenie auta, przekażemy kontakt).

Kościół w Sieniawie Fotograf ślubny Rzeszów
Kościół w Sieniawie Fotograf ślubny Rzeszów
Kościół w Sieniawie Fotograf ślubny Rzeszów

Mama z dziećmi na weselu Fotograf ślubny RzeszówMagdalena i Maciej Banasik
Fotograf ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
# wesele w Sieniawie

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście byśmy byli Waszymi fotografami ślubnymi – Zapraszamy.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonujemy sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz nas w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszamy!