Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Magdalena i Filip | zdjęcia ślubne w Sieniawie.

Zdjęcia ślubne Magdaleny i Filipa.

Niedziela, 29 kwietnia – ślub Magdaleny i Filipa. Dla wszystkich początek długiego weekendu a dla Pary Młodej początek długiej, wspólnej drogi.
W tych dniach wszystko dookoła kwitło, drzewa owocowe, bzy, rzepak… Miałem wrażenie, że w okolicach Sieniawy zapachy odczuwało się ze spotęgowaną siłą.
W Sieniawie właśnie w Kościele parafialnym odbył się ślub. Kilka lat temu miałem już okazję fotografować tam ślub Anety i Bartosza, którzy co ciekawe byli gośćmi na ślubie Madzi i Filipa, dlatego też z przyjemnością tu wróciłem. Okolice Sieniawy to w dużej mierze pola i lasy. Klimat ten nastrajał do pracy.
Na reportażu u Madzi i Filipa czekało na mnie nie małe wyzwanie, gdyż zorganizowali wesele na ok. 250 osób. W tych okolicznościach sięgnąłem po drugiego fotografa, dzięki któremu możecie oglądać Ich ślub z dwóch różnych perspektyw.
Uważam, że na szczególną uwagę zasługuje Pani Młoda, która wyglądała przepięknie! Madzia ubrana była w suknię ślubna z salonu Sukien ślubny Afrodyta. I z czystym sercem mogę powiedzieć, że wszystkie Panie Młode, które miałem przyjemność do tej pory fotografować były piękne, ale Madzia prezentowała się przepięknie. Z resztą sami zobaczcie na zdjęciach.
Dodam jeszcze, że wesele odbyło się w Domu weselnym Bocarlo w Tryńczy a wspaniałą zabawę prowadził Zespól Heven z Leżajska. 


Zapraszam do obejrzenia skrótu z reportażu ślubnego poniżej na blogu.
Zaś gości posiadających specjalne hasło z rozdanych na weselu karteczek, zapraszam do zakładki „Strefa klienta”, gdzie zamieszczona jest szersza relacja z najważniejszego dnia Ich Bliskich. Natomiast wszystkie zdjęcia Państwo Młodzi otrzymają na osobnej płycie.

Miłego oglądania 🙂


   

       
   
      
   

   

Dziękuję! 🙂


Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂

Sesja ślubna w Krasiczynie | Madzia i Filip » Obiektywniej Maciej Banasik -

[…] Dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie dzień ślubu Magdaleny i Filipa zapraszam pod poniższy link –> zdjęcia ślubne Madzi i Filipa. […]