Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Sesja ślubna w Krasiczynie | Madzia i Filip

Sesja ślubna w Krasiczynie | Madzia i Filip

fotograf ślubny Rzeszów

Sesja ślubna w Krasiczynie.

Mówi się „przez żołądek do serca”, „muzyka łagodzą obyczaje ” itp., lecz w tym przypadku należałoby powiedzieć „sesja ślubna zbliża ludzi”.
Tak było w przypadku Madzi i Filipa. Młodzi Zakochani po weselnej „gonitwie”, na sesji plenerowej zatrzymali się na chwilę i na nowo skupili się na sobie wzajemnie.
Zaowocowało to wieloma czułymi, pełnymi emocji kadrami. Zamek w Krasiczynie dla Madzi i Filipa okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jest to miejsce zdecydowanie wyróżniające się w regionie. Elegancka Panna Młoda w swej zdobionej sukni ślubnej doskonale wpisywała się
w otoczenie arkadowych krużganków czy wytwornego dziedzińca. Pan Młody zaś jako pasjonat natury a w szczególności drzew,
najbardziej zachwycony był tamtejszym parkiem i jego bogatą roślinnością. Z resztą któż by nie był?!
Sam z ciekawością obserwowałem tamtejsze krajobrazy. Madzia i Filip wspaniale uzupełniali się,
także sesja ślubna w Krasiczynie wg. mnie wspięła się na czołówkę wykonanych sesji.
Na stronie Zespołu Zamkowo  Parkowego w Krasiczynie przeczytać można, że Zamek ten otoczony jest jednym z najpiękniejszych parków krajobrazowych w Polsce.
Śmiało i pewnie potwierdzam ten fakt. Polecam też bardzo to miejsce na np. niedzielny, rodzinny spacer.
A wracając…. sesja ślubna nie należała do krótkich i szybkich. To co zobaczycie poniżej, to efekt naszej kilku godzinnej pracy. We wpisie tym znajdziecie wybrane zdjęcia.

Dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie dzień ślubu Magdaleny i Filipa zapraszam pod poniższy link –> zdjęcia ślubne Madzi i Filipa.

Popatrzcie sami jak czuli się Madzia z Filipem na plenerowej sesji ślubnej. A jeżeli podobało Wam się, to napiszcie o tym w komentarzu na dole strony:)

Zapraszam i miłego oglądania 🙂


   

   

   

Madzia, Filip… DZIĘKUJĘ! Za zaufanie, za czas, za możliwości, za otwartość, za dobrą energię i zabawę i za wspólnie spędzony czas! 🙂


Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! !