Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Pamela i Adrian | Rzeszów – Warszawa – Olsztyn

Fotograficzny reportaż ślubny Pameli i Adriana + słów kilka 🙂

Fotograf ślubny Rzeszów

Pamela i Adrian | Rzeszów – Warszawa – Olsztyn

Głównych bohaterów fotoreportażu ślubnego widzieliście tu na stronie przy okazji sesji narzeczeńskiej, którą realizowaliśmy wiosną w Parku w Łańcucie.

Teraz czas na skrót ze ślubu 🙂
Pamele poznałem jeszcze kilka lat temu a nasze ścieżki pośrednio ciągle się przeplatały. Znałem także Jej rodziców i brata. Stąd też, gdy dowiedziałem się, że młodzi narzeczeni zdecydowali się na mnie jako swojego fotografa ślubnego, ogarnęła mnie radość, ale i troszkę większe niż zwykle spięcie. Adriana natomiast miałem przyjemność poznać dopiero na spotkaniu, przy podpisaniu umowy, mniej więcej pół roku przed ślubem. Młodzi mieli już wtedy jasno określone czego oczekują od fotografa ślubnego, a lista ta wcale nie była krótka 🙂
Przed Nimi stało zadanie organizacji wesela łączącego gości z dwóch krańców Polski, gdyż Adrian Pochodzi z Olsztyna. Wspólnie zaś na co dzień mieszkają w Warszawie. Zdecydowali się na Rzeszów a dokładnie na sale weselną – Rezydencja Alabaster. Ślub zaś odbył się w Kościele Parafialnym Miłosierdzia Bożego Rzeszów – Biała.
Dzień 31 maj 2018 r., dla Pameli i Adriana stał się jedną z najbardziej wyjątkowych dat. Jak na ostatni dzień maja było wyjątkowo gorący, wręcz upalny. Gorące i intensywne były także emocje towarzyszące przez cały dzień Młodej Parze. Sądzę, że szczególnym momentem dla bliskiej sobie rodziny, był moment odprowadzenia Panny Młodej przez Tatę do ołtarza i przekazania córki Mężczyźnie, który lada chwila ma stać się Jej mężem. Dla każdego taty i córki jest to ogromne przeżycie, nie mówiąc już o Panu Młodym. Z moich obserwacji wynikało, że Nowożeńcy przywiązywali dużą wagę do rodziny. Przykładem jest chociażby pierwszy taniec, który nie mógł się odbyć bez obecności wspomnianego przed chwilą Taty Pani Młodej.
Gdy w końcu się odnalazł Młodzi przedstawili swoim gościom piękny układ, który wprowadził wszystkich do zabawy weselnej. Nie zabrakło też muzycznych niespodzianek w postaci specjalnie wykonanego na gitarze utworu od Maurycego – brata Pameli. Gratulacje i brawa za odwagę. Później parkiet płonął za sprawą zespołu Lola Band, którego serdecznie polecam wszystkim narzeczonym.
Całą resztę opowiedzą zdjęcia.


Zapraszam do obejrzenia skrótu z reportażu ślubnego.
Miłego oglądania 🙂


  

    

  
    


Ślub Pameli i Adriana – niezwykłe wydarzenie, którego dzięki zaufaniu Pary Młodej mogłem stać się częścią – dziękuję. To był ogromny zaszczyt i przyjemność towarzyszyć Wam w tym dniu.


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! ?