Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Zdjęcia ślubne Faustyny i Damiana z powerem

Zdjęcia ślubne Faustyny i Damiana

Fotograf na ślub i wesele Rzeszów

Zdjęcia ślubne Faustyny i Damiana a właściwie to skrót z wybranymi zdjęciami ślubnymi Młodej Pary

Każda Młoda Para jest inna, stąd też każdy reportaż ślubny jest wyjątkowy na swój sposób.
Idąc tym tokiem, ślub Faustyny i Damiana można określić jako niezwykle temperamenty i energiczny, a wszystko to za sprawą niesamowitej energii Pary Młodej.
Uwierzcie mi Faustyna miała w sobie nieziemski power. Przez cały dzień szeroki uśmiech nie schodził z Jej twarzy i ponoć Ona ma tak na co dzień.
Jej żar objawiał się już od samego początku przygotowań, a wachlarz dla ochłody stał się niemal motywem przewodnim całego dnia ślubu.
Mimo, iż ślub odbył się w maju, to patrząc na Faustynę, miałem wrażenie, że dla niej przez cały dzień jest środek upalnego sierpnia. Nie ma co się czarować, tego dnia było bardzo gorąco. Zachmurzenie i burza w trakcie ceremonii dla Panny Młodej były niemal zbawienne. To małe lecz równie temperamentne orzeźwiające ochłodzenie, pojawiło się
w idealnym momencie – jak na zamówienie. Faustyna jak się dowiedziałem, w zimie może chodzić w samym swetrze, stąd też nie dziwi mnie styl sukni idealnie do Niej dobranej. Trzeba przyznać, że wyglądała pięknie a wszystko było „przyprawione” szczerym i radosnym uśmiechem.
Możecie się dziwić, że pisze głównie o Pani Młodej, lecz to właśnie Wy Panie jesteście najbardziej czarujące tego dnia 🙂
Ale jak mego power to mega power przez cały czas i do końca! 🙂
Musze przyznać, że tego roku mam wyjątkowe szczęście do fenomenalnych bram. Jest to niezwykle wyjątkowa tradycja wykupienia Pani Młodej / przepuszczenia Pana Młodego bądź świeżo upieczonych Nowożeńców. Cieszy mnie ta wciąż żywa w niektórych regionach Polski tradycja. Nierzadko są to wspaniałe popisy teatralne, łączące społeczność sąsiedzką Pary Młodej. Niełatwo jest też fotografować w tych momentach z uwagi na przekomiczność odgrywanych scen. Tak też było i tym razem. Tu na blogu, z uwagi
na prywatność uchylę jedynie rąbka tajemnicy owych bram, ale wierzcie mi było genialnie. Wielkie brawa za pomysłowość i odwagę!
Oczepiny to także prawdziwy, szalony majstersztyk. Poprowadził je zespół Vesuvio Band  Przy nich na weselu po prostu parkiety było mało.

Jeszcze miejsca, w których miałem przyjemność fotografować:
Ślub: Kościół w Domatkowie.
Wesele: Zajazd Świder.


Zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć tu na blogu.

A za jakiś czas pojawi się tu także sesja ślubna Faustyny i Damiana.
Miłego oglądania 🙂


fot. Maciej Banasik


  

  


  

  

  

  

Faustyna, Damian… DZIĘKUJĘ! Dziękuję, że mogłem uczestniczyć w Waszym Wielkim Dniu. Za zaufanie, za czas, za możliwości, za otwartość, za dobrą energię i zabawę i za wspólnie spędzony czas! 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! ?