Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Parkowa sesja ślubna Malwiny i Witka

Parkowa sesja ślubna Malwiny i Witka

Wiosenny ślub i jesienna sesja. Tak pokrótce przedstawiają się nasze zdjęciowe spotkania z Malwiną i Witkiem w Warszawie.
Dziś nareszcie publikacja plenerowej sesji ślubnej. Mieliśmy na nią przygotowany cały scenariusz. Piszę w liczbie mnogiej, gdyż to właśnie Malwina z Witkiem zaproponowali miejsca Im bliskie. Zaczęliśmy od parku na Grochowie, z towarzyszącym Parze Młodej pupilem Delta. Następnie zmieniliśmy nieco klimat i udaliśmy się do śródmieścia, na skwer biurowca Metropolitan. Jest to budynek, w którym pracuje Witek. Zastaliśmy tam piękne światło.
Kolejnym punktem naszej sesji były Łazienki Królewskie. W ogrodach tych odkrywaliśmy piękno jesieni i chodź chwilami było nieco tłoczno, to udało nam się znaleźć dla siebie przestrzeń. Na samym końcu odwiedziliśmy szczególne miejsce dla Witka i Malwiny a mianowicie mowa o stadionie Legii, przed którym wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie przy pomniku Kazimierza Deyny.

Zapraszam na skrót z sesji Malwiny i Witka.

A dla tych którzy chcieliby wspomnieć Ich wesele, zapraszam pod link Malwina & Witek, bądź z hasłem tu Malwina & WitekObiektywniej maciej banasik Polecany Fotograf ślubny Rzeszów Malwina i Witek
sesja ślubna polecany fotograf ślubny podkarpacie rzeszów obiektywniej Maciej Banasik
Dziękuję Malwina i Witek 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
sesja ślubna

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂