Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Ślub w Zamku w Krasiczynie | Anna i Stefan

Ślub w Zamku w Krasiczynie | Anna i Stefan

Nie ważne co się przydarzy. My w dniu ślubu będziemy się już tylko cieszyć 🙂 – tak w przybliżeniu brzmiało motto dnia Anny i Stefana.
Młodych małżonków przepełniała ogromna radość, wdzięczność i spokój. I choćby się waliło i paliło, to nic nie było w stanie zaburzyć szczęścia przeżywania Ich najważniejszego dnia w życiu. To cudowne jak pozytywna energia, którą promieniała Para Młoda, udzielała się zaproszonym gościom. Miałem wrażenie, że moja obecność była dla nich czymś zupełnie naturalnym, dzięki czemu nie zwracali na mnie uwagi i świetnie się bawili. Mogłem ująć dużo, szczerych ujęć. Niesamowite jest to, jak ogromny wpływ na efekt zdjęć mają fotografowani ludzie. Jak wiele zależy od nich samych i ich podejścia. Na weselu Ani i Stefana było na prawdę wyjątkowo!

Anna i Stefan na miejsce swojego ślubu wybrali przestrzeń Zamku w Krasiczynie. Przez cały dzień nie miałem czasu odetchnąć. Każda chwila przynosiła coś nowego, coś co warto było uwiecznić. I tak z założenia, w którym historia ta opowiedziana miała być w ok 300 zdjęciach, powstał materiał na 600 klatek, z których każda pełni ważną rolę w całości.
Jej budowę zacząłem od przygotowań odbywających się w hotelowych komnatach. Te jak się domyślacie po wstępie, przebiegały w swobodnym tonie. Pani Młoda wraz z dróżką wręcz teatralnie odgrywały sceny nałożenia bucika, chichocząc się i wygłupiając. W tym czasie Stefan „walczył z muchą”. Pośród tego znalazł się także czas, na pamiątkowe portrety z bliskimi.
Długo nie zapomnę wyrazu twarzy gości, gdy na zamkowym dziedzińcu Para Młoda wkręcała ich, że się spóźnili i jest już po ślubie. „Nie wiedzieliście o zmianie godziny?! ojjj…”
I tak niemalże na każdym kroku 🙂 Bezcenne! A ceremonia ślubna dopiero przed nami. Jej miejsce – wyjątkowe! Zamkowa kaplica chodź bardzo mała, to ogromnie piękna i urokliwa. Wesele odbywało się z ogromną energią. Prowadził je Millenium DJ. To już kolejne wesele, na którym się spotykamy i jak zawsze Witek pokazuje klasę. Dlatego z przyjemnością go polecam.

W przypadku dzisiejszych głównych bohaterów reportażu ślubnego, podejście do dnia ślubu jak i fotografii było niezwykle pozytywne. Życzyłbym wszystkim parom ślubnym takiego bezstresowego nastawienia, a te z pewnością zaowocuję w szczery i unikalny materiał. 


Podczas ślubu w Zamku w Krasiczynie  wykonałem setki zdjęć. Jako, że nie sposób jest pokazać na blogu ich wszystkich, wybrałem ok 160 fotografii ślubnych z dnia, w którym miało miejsce wesele Anny i Stefana. Szerszą relację goście weselni posiadający hasło, mogą obejrzeć w Strefie Klienta w galerii Anna & Stefan zdjęcia ślubne. Zaś wszystkie pozostałe zdjęcia Młodzi Małżonkowie otrzymają na osobnej płycie.

Miłego oglądania 🙂

Obiektywniej maciej banasik polecany fotograf ślubny rzeszów podkarpacie wesele w krasicznieObiektywniej Maciej Banasik polecany fotograf ślubny Rzeszów podkarpacie reportaż ślubny zdjęcia ślubneObiektywniej Maciej Banasik polecany fotograf ślubny Rzeszów podkarpacie reportaż ślubny zdjęcia ślubne
Anna, Stefan DZIĘKUJĘ! Dziękuję, że mogłem uczestniczyć w Waszym Wielkim Dniu. Za zaufanie, za czas, za możliwości, za otwartość, za dobrą energię i zabawę i za wspólnie spędzony czas! 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Ślub w Zamku w Krasiczynie

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂