Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Reportaż ślubny pod Sanokiem | Klaudia i Krystian

Reportaż ślubny pod Sanokiem | Klaudia i Krystian

Kolejny już rok z rzędu i w ostatnim weekendzie września dopisuje świetna pogoda. Tego też weekendu a dokładnie 29 września odbył się ślub i wesele Klaudii i Krystiana. Była to jedna z popularniejszych dat tego roku, ale od początku zarezerwowana tylko dla Nich. Z Klaudią znam się jeszcze z czasów studenckich, kiedy to na stancji, którą wynajmowałem, jeden z pokoi wynajmowała również Klaudia. Miło wspominam tamten czas. Nie minęło parę lat i obydwoje założyliśmy rodziny, a ja do tego miałem przyjemność uwiecznić ten szczęśliwy dzień koleżanki. Ślub miał miejsce w bardzo urokliwym kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Jaćmierzu. Wyjątkowości drewnianej konstrukcji dodało piękne, wrześniowe światło. Było przepięknie i ujmująco. Później główną rolę grały szaleństwa na parkiecie w Dworku Weselnym w Bziance, które poprowadził Zespół Nono.
Zobaczcie sami jak było.

Klaudia, Krystian dziękuję Wam ogromnie 🙂


Maciej Banasik
Polecany Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Reportaż ślubny pod Sanokiem

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂