Obiektywniej Maciej Banasik » Reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie, fotograf ślubny Rzeszów, zdjęcia ślubne Rzeszów, sesje modowe, zdjęcia reklamowe i korporacyjne, sesje rodzinne i portretowe. Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice.

Rustykalna sesja ślubna Asi i Krzyśka

Rustykalna sesja ślubna Asi i Krzyśka

Asia i Krzysiek od samego początku wiedzieli jak mają wyglądać Ich zdjęcia z sesji plenerowej. W zamierzeniu miała być to rustykalna sesja ślubna. Przestrzeń skansenu w Kolbuszowej i towarzyszącej mu natury, doskonale wpasowały się do tego typu sesji. Nowożeńcy starannie przygotowali się do zdjęć. Ważny element stanowiły rekwizyty, a były nimi zdobiący Panią Młodą wianek i bukiet, obydwa utrzymane w bordowo-beżowej kolorystyce. Były wspaniałym dodatkiem. Wyglądały delikatnie, subtelnie i kobieco i taka też była nasza sesja. I chodź zimna szata jesieni nie sprzyjała długim spacerom, bo od rana padał deszcz a nawet i grad, to stworzyliśmy sporo klimatycznych zdjęć, inspirowanych naturą.


Asia, Krzysiek dziękuję Wam za wspólną sesję 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Rustykalna sesja ślubna

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam! 🙂

 

Jesienna sesja ślubna w Skansenie | Iza i Bartek » Obiektywniej Maciej Banasik -

[…] pogodzie. W Skansenie w Kolbuszowej, gdzie zrealizowaliśmy sesję, tej jesieni byłem z jeszcze inną parą. Zależało mi na tym, by sesje te różniły się od siebie, by nie powtarzać kadrów. W dużej […]