Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Jesienna sesja ślubna w Skansenie | Iza i Bartek

Jesienna sesja ślubna w Skansenie | Iza i Bartek

Fotograf ślubny Rzeszów Podkarpacie

Jesienna sesja ślubna w Skansenie | Iza i Bartek

Pisząc ten post za oknem prószy śnieg, wszystko pokryte jest białą otuliną mroźnej zimy. W tym roku chyba szykują się białe Święta Bożego Narodzenia 🙂
A na monitorze ociepla mnie  jesienna sesja ślubna Izy i Bartka. W listopadzie słońce zagościło jeszcze na chwilkę, chyba specjalnie dla Nowożeńców, by sesja ta mogła odbyć się w tak przyjaznych warunkach. Nie bez przyczyny wspominam o zastanej pogodzie. W Skansenie w Kolbuszowej, gdzie zrealizowaliśmy sesję, tej jesieni byłem z jeszcze inną parą. Zależało mi na tym, by sesje te różniły się od siebie, by nie powtarzać kadrów. W dużej mierze wpływ na to miała pogoda i światło. Zachodzące słońce ocieplało krajobraz.
Z Izą i Bartkiem zaczęliśmy zdjęcia z zupełnie innej strony Skansenu. A w trakcie zdjęć pomysły same przychodziły do głowy.
Poniżej publikuje skrót. Zobaczcie sami jakie efekty uzyskaliśmy.


Podczas sesji plenerowej jak i ślubu, wykonałem setki zdjęć. Jako, że nie sposób jest pokazać na blogu ich wszystkich, wybrałem ok 50 fotografii ślubnych z dnia, w którym miała miejsce jesienna sesja ślubna Izy i Bartka. Szerszą relację goście weselni posiadający hasło, mogą obejrzeć w Strefie Klienta w galerii Iza & Bartek sesja ślubna.  Zaś wszystkie pozostałe zdjęcia Młodzi Małżonkowie otrzymają na osobnej płycie.
A jeśli chcecie powrócić do zdjęć z wesela zapraszam pod BLOG lub STREFĘ KLIENTA.

Polecany Fotograf ślubny Rzeszów Obiektywniej Maciej BanasikPolecany Fotograf ślubny rzeszów Obiektywniej Maciej BanasikPolecany Fotograf ślubny rzeszów Obiektywniej Maciej BanasikPolecany Fotograf ślubny rzeszów Obiektywniej Maciej Banasik
To już chyba ostatnia publikacja w tym roku. Czas na chwilę dla rodziny. Kochani Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Jesienna sesja ślubna

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam 🙂