Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Zimowa sesja ślubna Klaudii i Krystiana

Klaudia & Krystian

Zimowa sesja ślubna Klaudii i Krystiana

Zimowa sesja ślubna Klaudii i Krystiana
Rok 2019 przywitał nas mroźnie i śnieżnie. Krajobraz w styczniu jak za dotknięciem różdżki zmienił się w białe widowisko, chodź luty pokazał, że nie na długo.
Podejrzewam, że wielu z Was i tak miało już dość zimna i najchętniej skrylibyście się pod kocem z gorącą herbatą. Czyż nie?
Klaudia i Krystian postawili mi  wyzwanie. Chodź Ich ślub odbył się jesienią, to sesja ślubna – zimą 🙂Biała sceneria pól, przejrzyste powietrze, graficzność roślinności… Na taką aurę czekała Klaudia z Krystianem, którzy wymarzyli sobie, by Ich zimowa sesja ślubna odbyła się
w takich właśnie warunkach. Wcale się nie dziwię. Zima jest niezwykle malowniczą porą roku a zimowy pejzaż jest wdzięcznym i plastycznym tłem do sesji. Tylko jak wytrzymać ten mróz? Na szczęście daliśmy radę 🙂 Zachęcam więc i inne Pary Młode, by także docenili uroki tej pięknej pory roku i zdecydowali się do robienia sesji ślubnych i narzeczeńskich właśnie wtedy.Fotograf RzeszówFotograf ślubny podkarpacieFotograf ślubny podkarpaciepolecany fotograf ślubny RzeszówKlaudia, Krystian dzięki za sesję. Ciekaw jestem, czy i Wy zdecydowalibyście się na sesję ślubną zimą? 🙂


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Zimowa sesja ślubna

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam 🙂