Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Tak szczęśliwe! Tak piękne! | Kobiety 2018 w Dniu Kobiet

Tak szczęśliwe! Tak piękne! | Kobiety 2018 w Dniu Kobiet 

Fotograf ślubny Podkarpacie

Tak szczęśliwe! Tak piękne! | Kobiety 2018 w Dniu Kobiet | 

Każda z Was w dniu ślubu pragnie być najpiękniejsza. Piękna zewnętrznie ale i piękna w głębi serca. Szczęśliwa!
Niewątpliwie odnosicie w tej dziedzinie wielki sukces. Spotykam się z Waszymi przeżyciami niemal każdej soboty w sezonie ślubnym.
Poznaje Waszą delikatność, determinację, stres, radość… Całe spektrum wspaniałych uczuć i emocji. Jestem świadkiem pięknych przemian.
Obserwując Was od dnia spotkania przy umowie, poprzez sakramentalne „Tak” wypowiedziane Wybrankom Waszego serca, po szaloną zabawę weselną i sesję ślubną.

Fotograf ślubny Obiektywniej Maciej Banasik | Fotograf Rzeszów

Będąc w branży ślubnej, zdaje sobie sprawę, że to głównie Wy drogie Panie bierzecie na swoje barki organizację ślubu i wesela. Radzicie sobie z tym doskonale!
Jesteście na nich jak rozświetlone gwiazdy. Jako fotograf ślubny cieszę się ogromnie, że Was poznaje i jestem z Wami w najważniejszym dniu Waszego życia.
Nierzadko tym wymarzonym. Mogę Was uwieczniać na fotografiach. Łapać piękno ulotnej chwili. Tworzyć pamiątkę na całe życie.
A Wy młode, piękne i silne kobiety zapewne pokażecie w przyszłości te fotografie swym córkom. I jako artysta przyznaje, że miano”płeć piękna” należy Wam się bezdyskusyjnie 🙂

W Dniu Kobiet

W Dniu Kobiet życzę Wam drogie Panie byście świeciły blaskiem każdego dnia, wzmacniając go przy boku najbliższych.
Bądźcie sobą! Zainspirowany Wami, z okazji Dnia Kobiet, tego roku przygotowałem kilka portretów, które mogłem dzięki Wam i dla Was uczynić minionego sezonu ślubnego.
To całe Wy 🙂

Fotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny PodkarpaciePolecany fotograf ślubny RzeszówPolecany 


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
#Kobiety

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam 🙂