Obiektywniej Maciej Banasik » Polecany Fotograf ślubny Rzeszów

Wesele w Leśnej Chacie | Gabi i Michał

Wesele w Leśnej Chacie w Kowalówce | Gabi i Michał

Witajcie po dłuższej przerwie 🙂
Na wstępie wspomnę tylko, że od teraz pisząc do Was na blogu zmieniam tryb wypowiedzi na „My”. Oficjalnie przedstawiam Wam moją żonę Madzię, z którą współpracuję.
Stworzyliśmy duet w życiu i w pracy 🙂 a reportaż ślubny Gabrysi i Michała to nasze wspólne dzieło.

Fotograf ślubny Podkarpacie

Sezon ślubny w tym roku ruszył z przytupem!!!
Nie mogliśmy już doczekać się pierwszego reportażu ślubnego. Tym bardziej, że mieliśmy wykonywać go dla Gabrysi i Michała. Pary, z którą znamy się prywatnie od wielu lat, pary której zaręczyn baliśmy świadkami. Cudowne chwile! Do dziś obydwoje mamy w pamięci wyrazy twarzy pozytywnie zaskoczonych gości na weselu brata Gabrysi, które również mieliśmy przyjemność uwiecznić (Sabina i Tomek). Historia tego jest taka, że na oczepinach Gabi dostała welon, a przed Nią z pierścionkiem zaręczynowym ukląkł Michał, pytając czy zostanie jego żoną. Takiej odwagi Michałowi można tylko pozazdrościć. Sabina i Tomek zostali świadkami na ślubie swoich bliskich. My natomiast Ich fotografami ślubnymi. Na weselu pojawiło się wiele znajomych twarzy. Niesamowite jest to, jak wiele powiązań nas ze sobą łączy. Wiecie, że Madzia i Michał grali w orkiestrze dętej z Lubaczowa? A do tego ta sama orkiestra zagrała na ślubie Gabrysi i Michała?! Takich szczegółów można wyliczać o wiele więcej.

Minęły ponad dwa lata. Wreszcie 27 kwietnia b.r. w piękny wiosenny dzień, huczny korowód z Młodą Parą i orkiestrą dętą na czele ruszył ulicami Lubaczowa do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, gdzie odbył się uroczysty ślub Gabrieli i Michała. Wzruszająca ceremonia w pięknej świątyni. Ksiądz udzielający sakramentu Młodej Parze poprowadził mszę w niezwykły sposób, nawiązując kilkukrotnie do Młodych i Ich rodzin. Dało się odczuć klimat i wyjątkowość tego wydarzenia. Lubię tak osobiste śluby 🙂
Oczywiście atrakcjom nie było końca. Na powitanie Młodych Małżonków przybyli koledzy Michała z Rzeszowskiej Grupy Motocyklowej, którzy tworząc szpaler w towarzystwie wystrzelonego confetti przywitali Gabrysie i Michała wychodzących z kościoła. Oni także „eskortowali” Młodą Parę jadącą Fiatem 125 na wesele.

Wesele odbyło się w okolicach pięknych i spokojnych lasów. Jak czytamy na witrynie lokalu: „…na skraju malowniczego miasteczka Cieszanów usytuowanego w dolinie rzeki Brusienka, która swój początek bierze na krańcach Roztocza Południowego” znajduje się Ośrodek Leśna Chata w Kowalówce. Tam do białego rana świętowali Młodzi i zaproszeni goście. Idealne miejsce w stylu „stodoły” na klimatyczne, rustykalne wesele. Trzeba też przyznać, że pogoda sprzyjała Nowożeńcom. Mimo zapowiadanej gwałtownej burzy, aura utrzymywała się w letnim klimacie. Dopiero późnym wieczorem deszcz ostudził powietrze, ale z pewnością nie ugasił zapału gości weselnych do zabawy. Ze sceny bawił ich Zespół Legend z Jarosławia. Od początku do końca parkiet dosłownie pękał w szwach. Zabawy, przyśpiewki, niespodzianki, chwile wzruszenia, to wszystko miało miejsce tej nocy, w której główne role pełnili Gabrysia i Michał. 


Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego pięknego dnia.
Więcej zdjęć goście posiadający hasło znajdą w Strefie Klienta.

Miłego oglądania 🙂

Fotograf ślubny Podkarpacie

Fotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny Podkarpacie

Fotograf ślubny Podkarpacie
Fotograf ślubny Podkarpacie
Fotograf ślubny Podkarpacie
Fotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny Podkarpacie

Fotograf ślubny Podkarpacie
Fotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny Podkarpacie


Fotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny Podkarpacie
Fotograf ślubny PodkarpacieFotograf ślubny Podkarpacie

Fotograf ślubny Podkarpacie

Gabi, Michał dziękuję, że mogłem uczestniczyć w Waszym wielkim dniu.


Maciej Banasik
Fotograf Ślubny Rzeszów
www.obiektywniej.com
Wesele w Leśnej Chacie

Jeśli planujecie ślub, podobają się Wam te zdjęcia ślubne i chcielibyście bym był Waszym fotografem ślubnym – Zapraszam.
Piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂
tel. 606 226 701

Wykonuję sesje zdjęciowe, reportaże ślubne oraz zdjęcia reklamowe do sklepów internetowych i wiele wiele innych.
Najczęściej znajdziesz mnie w Rzeszowie, Przemyślu i okolicach Lubaczowa.
Zapytaj o dostępność swojego terminu!
Zapraszam!

Sesja ślubna w Pieninach Gabrysi i Michała | Obiektywniej Maciej Banasik -

[…] Tak na prawdę z naszych zapisków na umowie wynikło, że pierwotnie sesję ślubną mieliśmy zrealizować nad Morskiem Okiem. Wyzwanie godne całej naszej piątki, bo był z nami także kamerzysta Grzegorz Kamiński, który także nagrywał reportaż ślubny Gabrysi i Michała. (Jeśli ktoś jeszcze nie widział zdjęć z tego wesela zapraszamy do odwiedzenia – Wesele w Leśnej Chacie.) […]